Svoboda - Patrový dům

Olej na plátně, 61x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

Stav: Mírně poškozeno.

304348. Patrový dům
Dražba ukončena:08.04.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč