Svoboda - Přístavní město

Olej na sololitu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 35. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

74165. Přístavní město
Dražba ukončena:06.03.2022 20:59:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč