Svoboda - Pták

Kombinovaná technika na sádrokartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

303052. Pták
Dražba ukončena:04.01.2020 20:18:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč