Svoboda - Sklizeň hvězd

Kombinovaná technika na sádrokartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda.

Stav: Poškozeno.

302923. Sklizeň hvězd
Dražba ukončena:29.12.2019 20:13:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč