Svoboda - Stonek

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

Stav: Mírně poškozeno.

304363. Stonek
Dražba ukončena:09.04.2020 20:03:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč