Svoboda - U zpovědi

Akvarel, 29x22 cm. Signováno vlevo dole Svoboda. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

153911. U zpovědi
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč