T. Kroj - Dívka na pobřeží

Olej na kartonu, 31x48 cm. Signováno vpravo dole T. Kroj. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

153937. Dívka na pobřeží
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2026 15:07:22 16593
1 000 Kč 23.01.2026 2:02:43 5903