T. Kroj

307323. Pražské panorama

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno dole uprostřed T. Kroj. Rámováno.

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.01.2021 15:56:28 6965