Vincento Martinez - Complete accptance of love

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153905. Complete accptance of love
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč