Zdeněk Kadlec - Kaple na Linhartově stezce

Asambláž a akryl na plátně, 80x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

doporučujeme
Zdeněk Kadlec
153957. Kaple na Linhartově stezce
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč