značeno CF (Březová) - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška: 6,5 cm. Značeno.

Stav.: Podšálek poškozen - vyštípnutý okraj. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

značeno CF (Březová)
153890. Šálek s podšálkem
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč