Georg Grosz - Das Vaterunser

Litografie, 26x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

39397. Das Vaterunser
Dražba ukončena:16.01.2020 19:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2020 18:51:00 5053
500 Kč 16.01.2020 8:30:55 55