Georg Grosz - Schönheitsabend in der Motzstrasse

Litografie, 21x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

39557. Schönheitsabend in der Motzstrasse
Dražba ukončena:16.01.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč