A.J. Alex - Soubor čtyř leptů: Motivy s koňmi

Lept, od 8x30 do 29x41 cm. Signovány A.J. Alex. Volné listy.

Pozn.: Listy mírně poškozeny.

37404. Soubor čtyř leptů: Motivy s koňmi
Dražba ukončena:14.11.2019 19:46:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč