A.J. Alex

21782. Trosky

popis: Litografie, 35x39 cm. Signováno vpravo dole A.Alex. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2018 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.08.2018 19:51:36 3182