Apollonas Soben - Hamlet

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno z boku 00260 A. Soben, autorský přípis vzadu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 70 cm

112948. Hamlet
Dražba ukončena:28.03.2024 21:05:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč