Apollonas Soben - Něžnost doteku

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno z boku 00291 A. Soben, autorský přípis vzadu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 60 cm

112892. Něžnost doteku
Dražba ukončena:28.03.2024 20:08:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč