Apollonas Soben - Taneční lekce

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno z boku 00210 A. Soben. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

81103. Taneční lekce
Dražba ukončena:27.07.2022 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč