Bedřich Hoser - Na břehu řeky

Olej na plátně, 52x92 cm, signováno vpravo dole Hoser, rám.

1885, Kralupy nad Vltavou
Žák UMPRUM v Praze (1904-1909). Poté studia na AVU (1909-1911; prof. Rudolf von Ottenfeld). Roku 1912 pobýval v Mnichově. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Malba i rám mírně poškozeny.

3452. Na břehu řeky
Dražba ukončena:26.11.2015 22:03:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč