Bedřich Hoser - Kuřácké zátiší

Akvarel, 23x33 cm, signováno vpravo dole Hoser 52, rám, zaskleno.

Pozn.: Dílo je darem autora rodině současného majitele.

o autorovi: 1885-1961

12115. Kuřácké zátiší
Dražba ukončena:29.06.2017 21:57:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 000 Kč