Bedřich Hoser

12115. Kuřácké zátiší

popis: Akvarel, 23x33 cm, signováno vpravo dole Hoser 52, rám, zaskleno.

Pozn.: Dílo je darem autora rodině současného majitele.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 21:57:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč