Bedřich Hoser - Kytice ve džbánu

Akvarel, 37x50 cm, signováno vpravo dole Hoser B 50, rám, zaskleno.

Pozn.: Dílo je darem autora rodině současného majitele.

o autorovi: 1885-1961

11734. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:28.06.2017 20:14:45
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 700 Kč