Bedřich Peroutka - Zimní cestou

Olej na plátně, 50x67 cm, signováno vpravo dole Bedř. Peroutka, rám.

1860
Studoval u prof. Schwaigra na AVU, náměty čerpal převážně z okolí Stříbrné Skalice. Zúčastňoval se výstav JUV a SVU Myslbek v Praze.

4026. Zimní cestou
Dražba ukončena:30.03.2016 20:47:36
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč