Bedřich Peroutka -  Akt s červenou draperií

Kombinovaná technika, 25x32 cm Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Zezadu přípis Bedřich Peroutka.

o autorovi: 1880 - 1959

20199. Akt s červenou draperií
Dražba ukončena:30.05.2018 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč