Bedřich Peroutka

307681. Čerčany

popis: Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Béda Peroutka 1933. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1880 - 1959
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, portrétu a figurální tvorbě. Pro krajinářské obrazy čerpal převážně z okolí Stříbrné Skalice.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:16:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč