Bedřich Peroutka - Lesní zátiší

Olej na kartonu, 27x33 cm. Signováno vpravo dole Bedř. Peroutka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 - 1959

25225. Lesní zátiší
Dražba ukončena:29.11.2018 19:20:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč