Bedřich Peroutka - Venkovská slavnost

Olej na plátně, 43x51 cm. Signováno vpravo dole Béda Peroutka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1880 - 1959

101248. Venkovská slavnost
Dražba ukončena:03.09.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč