Bedřich Peroutka - Zima u vody

Olej na kartonu, 42x50 cm, signováno vpravo dole Béda Peroutka, rám.

o autorovi: 1880 - 1959

9086. Zima u vody
Dražba ukončena:30.03.2017 22:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč