Bohumil Matějíček - Vesnička s rybníkem

Tempera, 36x78 cm. Signováno vpravo dole s věnováním B. Matějíček. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

308857. Vesnička s rybníkem
Dražba ukončena:04.06.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč