Cyril Chramosta - Soubor 2 prací Cyrila Chramosty

Kresby, 17x25 cm, 22x15 cm, obě signovány vpravo dole Cyril Chramosta, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1908, Husinec na Šumavě - 1990, Praha

2490. Soubor 2 prací Cyrila Chramosty
Dražba ukončena:28.05.2015 20:57:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč