Cyril Chramosta - Zima v horách

Olej na kartonu, 34x25 cm, signováno vpravo dole Chramosta 25, rám.

1908, Husinec na Šumavě - 1990, Praha

3441. Zima v horách
Dražba ukončena:26.11.2015 21:36:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč