Cyril Chramosta - Česká zima

Olejová tempera. 28x20 cm. Signováno vpravo dole Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

39849. Česká zima
Dražba ukončena:29.01.2020 20:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč