Cyril Chramosta - Jihočeská vesnice

Kombinovaná technika, 29x79 cm. Signováno vpravo dole Cyril Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

33772. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:26.06.2019 20:13:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč