Cyril Chramosta

37886. Malovice

popis: Olej na kartonu, 21x99 cm. Signováno vpravo dole Chramosta 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990
Narodil se v Husinci. Malovat se učil soukromě u malíře Oldřicha Blažíčka, profesora J. Nového a Josefa Vonáška. Tíhl za básnickým projevem svého rodového vztahu k jihočeské krajině.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:40:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč