Cyril Chramosta

37886. Malovice

popis: Olej na kartonu, 21x99 cm. Signováno vpravo dole Chramosta 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990
Narodil se v Husinci. Malovat se učil soukromě u malíře Oldřicha Blažíčka, profesora J. Nového a Josefa Vonáška. Tíhl za básnickým projevem svého rodového vztahu k jihočeské krajině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:45:21

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč