Cyril Chramosta - Malovice

Olej na kartonu, 21x99 cm. Signováno vpravo dole Chramosta 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

37886. Malovice
Dražba ukončena:27.11.2019 19:45:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč