Cyril Chramosta - Na chmelnici

Olej na sololitu, 55x70 cm, signováno vpravo dole Chramosta Cyril, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

9879. Na chmelnici
Dražba ukončena:26.04.2017 19:28:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč