Cyril Chramosta - Rybolov

Litografie, 10x41 cm, signováno vpravo dole Cyril Chramosta, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

16066. Rybolov
Dražba ukončena:14.02.2018 20:31:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:200 Kč

200 Kč 09.01.2018 23:56:37 2076