Cyril Chramosta

16066. Rybolov

popis: Litografie, 10x41 cm, signováno vpravo dole Cyril Chramosta, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990
Narodil se v Husinci. Malovat se učil soukromě u malíře Oldřicha Blažíčka, profesora J. Nového a Josefa Vonáška. Tíhl za básnickým projevem svého rodového vztahu k jihočeské krajině.

dražba ukončena: 14.02.2018 20:31:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 200 Kč

200 Kč 09.01.2018 23:56:37 2076