Eduard Světlík - Cesta v lese

Olej na kartonu, 34x33 cm, signováno vlevo dole Světlík Ed., rám.

1903, Přerov
Žák AVU (1935-1939). Poté návrat na školu a ukončení studia (1945; prof. Nejedlý). Malíř krajin, figurálních obrazů a zátiší. Studijně vycestoval do Dalmacie. Tvoří a vystavuje především na Moravě a Slezsku

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3758. Cesta v lese
Dražba ukončena:28.01.2016 19:49:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč