Eduard Světlík - Dívka v trávě

Olej na kartonu, 36x28 cm. Signováno vpravo dole E. Světlík. Nerámováno.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

34194. Dívka v trávě
Dražba ukončena:27.06.2019 22:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč