Eduard Světlík - Usedlost

Akvarel, 19x27 cm. Signováno vlevo dole Ed. Světlík 1951. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

31909. Usedlost
Dražba ukončena:16.05.2019 20:09:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (16.05.2019 20:04:38) 1422