Franz Schier - Smrčky u potoka

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vlevo dole Fr. Schier. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1804-1864 (František Šír)
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Studoval pražskou AVU. Věnoval se malbě a litografii. Vytvořil řadu portrétů slavných mužů z dějin národa českého.

33648. Smrčky u potoka
Dražba ukončena:26.06.2019 18:19:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč