Franz Schier - V sadu

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole F. Schier. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1804-1864 (František Šír)
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Studoval pražskou AVU. Věnoval se malbě a litografii. Vytvořil řadu portrétů slavných mužů z dějin národa českého.

114524. V sadu
Dražba ukončena:14.04.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč