Herbert Kisza - Čínské hory

Olej na sololitu, 25x20 cm. Monogramováno dole uprostřed HK 2000. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 100 Kč.

104361. Čínské hory
Dražba ukončena:08.10.2023 20:52:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč