Herbert Kisza - Konvolut 2 grafických listů

Lepty, 21x10 cm a 22x16 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou H. Kisza 87 a 96. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 100 Kč.

61425. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.07.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč