Herbert Kisza - Konvolut 8 leptů

Lepty, 13x7 cm až 11x9 cm. Vše číslováno, datováno a signováno tužkou H. Kisza. Volné listy.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 100 Kč.

75067. Konvolut 8 leptů
Dražba ukončena:13.04.2022 21:26:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč