Josef Hubáček - Ajaccio

Olej na překližce, 16x33 cm. Nesignováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis Hubáček J.

o autorovi: 1899-1931
Malíř a grafik. Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u profesorů Nejedlého a Bromse. Studijní cestu podnikl na Korsiku. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a také grafice. Byl členem SUV Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

28895. Ajaccio
Dražba ukončena:27.02.2019 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč