Olej na překližce, 16x33 cm. Nesignováno.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis Hubáček J.
o autorovi: 1899-1931
Malíř a grafik. Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u profesorů Nejedlého a Bromse. Studijní cestu podnikl na Korsiku. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a také grafice. Byl členem SUV Mánes.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.