Maryna Kuruščáková - Konvolut 3 obrazů - Drinks in Art

Akryly na plátně, každý: 50x40 cm. Signovány Mary Art. Nerámovány.

o autorovi: Narodila se na Ukrajině, ale již několik let žije a tvoří v České republice. Maluje abstraktní obrazy akrylovými barvami na platně technikou Fluid Art. Absolvovala Školu výtvarných umění. Také maluje obrazy na objednávku na míru podle estetických a psychologických potřeb zákazníka. V Kyjevě měla výstavy v Ukrajinském domě, v galeriích na Andrejevskom Spuske a dalších galeriích a výstavách. V Praze své obrazy vystavuje v art kavárnách a galeriích. Také připravuje skupinovou výstavu Ukrajinských umělců.

Maryna Kuruščáková
114442. Konvolut 3 obrazů - Drinks in Art
Dražba ukončena:25.04.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 23.04.2024 18:40:34 12816