Milada Šindlerová - Zátiší s malovanými džbánky

Olej na plátně. 67x90 cm. Signováno vpravo dole M. Šindlerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1923 - 2011

40124. Zátiší s malovanými džbánky
Dražba ukončena:30.01.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 30.01.2020 18:34:51 6264
800 Kč 28.12.2019 23:57:27 3133