Miroslav Rada - Filozofové

Kombinovaná technika, 44x62 cm. Signováno vpravo dole Miroslav Rada 81. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na Karlově univerzitě pedagogiku u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Ve své tvorbě se zaměřoval hlavně na sakrální tematiku, vytvořil i řadu světských motivů a ilustrací. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí.

27025. Filozofové
Dražba ukončena:30.01.2019 18:45:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč