Miroslav Rada

51609. Protiprostorový objekt

popis: Akryl na plátně fixovaném na kartonu, 29x25 cm. Signováno vlevo dole Miroslav Rada 80. Autorsky rámováno.

o autorovi: 1926 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na Karlově univerzitě pedagogiku u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Ve své tvorbě se zaměřoval hlavně na sakrální tematiku, vytvořil i řadu světských motivů a ilustrací. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen