Kombinovaná technika, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Miroslav Rada 84. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1926 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na Karlově univerzitě pedagogiku u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Ve své tvorbě se zaměřoval hlavně na sakrální tematiku, vytvořil i řadu světských motivů a ilustrací. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí.