Miroslav Rada - Únos

Kombinovaná technika, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Miroslav Rada 84. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na Karlově univerzitě pedagogiku u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Ve své tvorbě se zaměřoval hlavně na sakrální tematiku, vytvořil i řadu světských motivů a ilustrací. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí.

26635. Únos
Dražba ukončena:17.01.2019 19:38:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.01.2019 18:24:58 1101
900 Kč 29.12.2018 20:22:54 4469