Petr Pichl - Divadlo (můj svět)

Olej na překližce, 53x40 cm. Nesignováno. Vzadu přípis. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1946
Malíř. Vyučil se truhlářem. Pracoval jako jevištní technik v Hudebním divadle Karlín. Malbu studoval soukromě u V. Tilkovského. Jeho tvorba spočívá v osobité portrétní a figurální malbě, kterou občas vystřídá krajina jižních Čech nebo Itálie. Věnuje se také poezii. Svou malířskou tvorbu představil na mnoha samostatných výstavách.

112346. Divadlo (můj svět)
Dražba ukončena:03.03.2024 20:28:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč